www.casperbilgisayarservisi.com

 

 

 

PENDİK BİLGİSAYAR SERVİSİ

 

Tamir & Bakım uzman kadro ve geniş yedek parça stoğuyla  CASPER Bilgisayar , başta olmak üzere markadan bağımsız olarak diğer markalarla da ilgili geniş malzeme stoğuyla hızlı, güvenli ve kaliteli masaüstü bilgisayar, notebook, yazıcı , yedek parça onarım ve servis hizmetlerini vermekteyiz.
Arıza tespit, onarım, test ve son kontrol aşamalarında en modern test ve ölçüm cihazları kullanılmaktadır.
Onay ve Garanti Süresi ;
Tespit edilen arıza müşterilerimize "Arıza Tespit ve Onay Formu" ile onaylatılan arıza ve yapılan işlemler, teknik servis raporu ile belgelenip, müşteriye, Müşteriyle Birlikte Kontrol aşamasında sunulmaktadır.

Onarıma alınan cihazların arıza tespiti ücretsiz olarak yapılır. Tespit edilen arıza, müşteriye telefon veya mail yoluyla ulaştırılarak bildirilir. Bu form, yapılan ön çalışma, tespit edilen arıza, arızanın giderilmesi için önerilenler ve bunların ücretlendirilmesi ile ilgili bilgileri içerir. Bu formun müşteri tarafından onaylanmasını takiben Tamir Bakım, gerek müşteri lokasyonundan aldığı gerekse müşteri ile gelen yazıcıları en az 1 iş günü, en çok 3 iş günü içerisinde onarmaktadir.

Misyonumuz;

“ Şirketimizi Müşteri odaklı hizmet anlayışı, öğrenerek gelişen, gelişerek değişen ve sürekli katma değeri yüksek yeni çözümleri ; çalışanları, ortakları , müşterileri ile bütünleşen ” YERiNDE TAM HiZMET KÜLTÜRÜ " içinde geliştirmektir. "

“ Vizyonumuz  ;    

Şirketimizi kurumsal Hizmetlerde sektöre yön veren lider firmalardan biri konumuna getirmektir... ”